Kullanım Şartları

KanalFrekansi.Com sitesi ziyaretçilerine ücretsiz içerik sağlamaktadır. Ücretsiz sağlanan içerikten dolayı yönetici ziyaretçilere her zaman güncel bilgi sunamayabilir. Hatalı veya eksik bilgiden dolayı siteyi ziyaret edenler herhangi bir maddi veya manevi kayıp yaşarsa, site yöneticilerini veya siteyi sorumlu tutamazlar.

KanalFrekansi.Com sitesi hacker saldırılarına karşı güvenlik önlemlerini almıştır. Ancak yine de doğabilecek güvenlik açığından yararlanmaya çalışan ve sunucuyu ele geçirmeye çalışan kişiler, ziyaretçileri de virüs bulaştırma yolu, phishing vb. yolu ile de aldatmaya ve ziyaretçileri zarar uğratıp haksız kazanç sağlamaya çalışmaktadırlar. Tüm güvenlik önlemlerine rağmen böyle bir durum gerçekleşirse, ziyaretçiler site ve yöneticilerini sorumlu tutamazlar.

Site üzerinden yapılan her yorum, iletişim sayfası kullanma durumlarında ziyaretçiler 3. kişiler de dahil herkesin haklarına, inançlarına saygılı olmak zorundadır. Küfür, hakaret, tehdit vb. durumlar olması durumunda adalet kurumlarınca istenildiği takdirde ziyaretçilerin IP adresleri vermek üzere saklanır.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar üstteki maddeleri peşinen kabul etmiş sayılırlar.